Міндоходівці привітали тернопільських журналістів з професійним святом

10 Чер 2013 / 20:17 | Переглядів: 2052

якимчук петро податкова

Напередодні Дня журналіста мас-медійників обласного центру привітав начальник Тернопільської об'єднаної ДПІ Петро Якимчук. Він побажав представникам місцевих ЗМІ міцного здоров'я, невичерпної енергії, наснаги, професійного росту та високих досягнень у журналістиці.

„За роки діяльності податкової інспекції склалася тісна співпраця із представниками місцевих та регіональних мас-медіа, протягом якої ми навчилися добре розуміти одні одних,” - констатував Петро Миколайович. Він зазначив, що журналісти є посередником-інформатором між фахівцями Міндоходів і платниками. Залежно від того як мас-медійники подають інформацію читачі, слухачі та телеглядачі сприймають її з довірою, доброзичливо чи залишаються байдужими до почутого. „Судячи з того, що надходження до скарбниці нашої держави від мешканців Тернополя та Тернопільського району зростають, наші новини знаходять свого адресата. І в цьому, насамперед, ваша заслуга як професіоналів своєї справи,” - наголосив очільник податкової.

Від імені колективу інспекції Петро Якимчук висловив вдячність журналістам за об'єктивність у висвітленні податкових новин та діяльності відомства. Він побажав їм і надалі залишатися втіленням кращих традицій вітчизняної та світової журналістики у тернопільському регіоні.

А на завершення зустрічі - солодкі подарунки, квіти та фото напам'ять.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Тернопільської об'єднаної ДПІ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.