Конкурс бізнес-планів та соціальних проектів: імена переможців відомі!

06 Гру 2013 / 10:41 | Переглядів: 3059

конкурс бізнес-планів

22 фіналісти з усієї області зібрались 29 листопада 2013 року для захисту проектів на Обласному конкурсі бізнес - планів та соціальних проектів, який проводить Тернопільський обласний молодіжний центром праці з управління у справах сім'ї та молоді ОДА. За підтримки Бізнесової групи "Крапка", ПП "Колумбус", ТОВ "ВВС - БУД", майстерні реклами "Резонанс Медіа", Піцерії "Сицилія", Арт - клубу "Коза", ТРЦ "Атріум" та ТРЦ "Подоляни.

Конкурс проводився у двох номінаціях: “Кращий бізнес-проект” та “Кращий соціальний проект”. Основними критеріями оцінювання були оригінальність ідеї; соціальна значущість проекту, прибутковість бізнес проекту; майстерність презентації проекту

Переможців визначали під час публічного захисту проектів. Відбувся він у конференц - залі ТРЦ "Аріум". А оцінювали роботи фахівці з питань підприємництва, бізнесу, інновацій, маркетингу. Вони поставили конкурсантам чимало каверзних запитань,змусивши їх неабияк попрактикуватись у публічному відстоюванні власного задуму.

Бізнесові проекти учасників конкурсу передбачали, приміром, відкриття дитячих кафе, створення рок - студії в гаражі, ресторану на теплоході і навіть створення приватної урологічної клініки. Серед тем проектів соціальних -створення майстерні Святого Миколая, популяризація фестивалів електронної музики , створення Школи успішної лідерки та Школи Турніка.

Молодь цього року подала різноманітні проекти на конкурс, які вражали масою цікавих ідей. Сподіваємось, що наступного року підприємці більш активно долучаться до конкурсу та підтримають молодь - ділиться враженнями директор Молодіжного центру праці Ірина Нестюк

А перемогу за результатами обговорення Експертної Ради вибороли:

Номінація “Кращий бізнес-проект”:

І місце — Біловус Олександр, проект "3D Нерухомість"

ІІ місце — Логін Ірина та Петринюк Софія, проект Дитяче кафе "Аліса в країні чудес".

ІІІ місце — Шейбсак Юрій, проект "Уросвіт"

Номінація “Кращий соціальний проект”:

І місце — Твердун Іван та Василь, Михайлович Андрій, проект "Школа Турніка"

ІІ місце — Смоляк Сергій, проект "Створення Центру інформаційно-консультаційної допомоги по соціальних проблемах молоді з використанням соціоніки".

ІІІ місце — Слободян Оксана та Копищинська Ольга, проект "Школа успішної лідерки".

Переможці отримали грошову винагороду. Шість учасників отримали сертифікати на стажування в Республіці Польщі для перейняття досвіду по веденні бізнесу. Учасники конкурсу також отримали заохочувальні призи, та цінні подарунки від ТРЦ "Атріум" та ТРЦ "Подоляни".

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.