У Тернополі впроваджують проект «Освіта для стійкого розвитку в дії»

15 Гру 2014 / 17:23 | Переглядів: 2903

Освіта для стійкого розвитку в дії

На базі Тернопільської загальноосвітньої школи № 25 (директор Дудас І.М.) відбувся семінар вчителів початкових класів на тему: "Методичне запровадження освіти для стійкого розвитку як цілісний інноваційний освітній феномен". Мета семінару - ознайомлення вчителів з досвідом, методологією та технологіями навчання учнів навичкам будувати власне життя та життя сім'ї, місцевої громади з урахуванням потреб сталого розвитку.

ТЗОШ № 25 є учасницею проекту ‘'Освіта для сталого розвитку'' з 2010р. Керівник шкільного проекту, вчитель початкових класів Васильків Ірина Петрівна, викладає курс ‘'Моя щаслива планета'' у 3-4 класах та ‘'Школа друзів планети'' у 2 класі. Предмети даного курсу вчать дітей (про що свідчать відвідані уроки) зосереджуватися не на проблемах, які існують навколо них, а спонукають до зміни власної поведінки і стилю життя задля вирішення цих проблем.

Над проектом учні працюють не самі. До них долучаються всі члени родини. Батьки разом з дітьми здійснюють аудити, проекти, відвідують уроки, на батьківських зборах обговорюють роботу над проектом.

Учасники семінари відзначили високий методичний рівень проведення уроків та позакласних занять за тематикою сталого розвитку, екологічну важливість та життєву необхідність запровадження даного курсу у навчально-виховний процес.

Надія ГОРДІЮК , методист ТКМЦ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.