Очільники Тернопілля вітали кращих освітян із професійним святом

29 Вер 2017 / 09:25 | Переглядів: 1751

Очільники Тернопілля вітало кращих освітян із професійним святом

У першу неділю жовтня, цьогоріч 1 жовтня, своє професійне свято відзначають працівники освіти. Як повідомляє http://te-rada.org, напередодні у Тернопільському обласному академічному драматичному театрі імені Тараса Шевченка вітали кращих представників галузі.представників галузі.

Добрі слова та квіти призначались під час урочистостей великому покликанню - вчителю. На цьому наголосив, звертаючись до присутніх голова обласної ради Віктор Овчарук: " Вчитель - це далеко не професія. Вчитель - це, насамперед, поклик душі. Адже виховувати майбутнє країни, майбутнє нації - велика відповідальність та виклик. Віддаючи сили, докладаючи частку власної душі, ви виховуєте людей, які вже завтра керуватимуть країною, творитимуть нову Україну. Ваша місія вкрай важлива. Нині для формування нового покоління незалежної держави замало передати тільки академічні знання, уміння та навики. Набагато важливіше виховати молодь на прикладах героїзму та самовідданості. Адже державі життєво необхідні високо моральні, освічені патріотичні громадяни - творці та захисники європейської, демократичної України. Прийнято новий Закон "Про освіту", ми впритул підійшли до серйозної, засадничої реформи галузі. У значній мірі саме від вас, шановні освітяни, залежить, як вона відбудеться, наскільки успішно буде реалізована. Тож разом докладімо усіх зусиль до впровадження позитивних змін у галузь, щоб наша освіта сягнула сучасного світового рівня. Від імені обласної ради і себе особисто висловлюю вам велику вдячність за працю, за педагогічний талант, за терпіння, любов до дітей і рідного краю".

1Віктор Овчарук розповів про підтримку обласної ради закладів освіти. Зокрема про те, що лише під час останнього засідання 5 сесії управлінню освіти і науки було виділено майже 5 мільйонів гривень, та запевнив, що обласна рада і надалі підтримуватиме освітян. Очільник облради вручив кращим представникам галузі відзнаки обласної ради.

Педагогів також привітали голова ОДА Степан Барна.

А трупа Тернопільського обласного академічного драматичного театру імені Тараса Шевченка подарувала освітянам музичну комедію-жарт Володимира Канівця “Як наші діди парубкували”.2

Джерело -

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.