Шановні колеги!

16 Чер 2013 / 08:00 | Переглядів: 3087

Левчук Ростислав медицина міська рада

Фото: Іван Пшоняк

Вітаю Вас з професійним святом Днем медичного працівника!

Міцне здоров'я - це найдорожче, що є у людини. Своєю добротою, знанням справи ви повертаєте сотні і тисячі людей до повноцінного життя. Душевне тепло, увага, яку ви надаєте людям, гідні глибокого визнання.

Будьте ж і самі здорові, зберігайте бадьорість і оптимізм! Нових відкриттів і творчого горіння вам на медичних теренах. Благополуччя і добра вашим близьким.

Нехай труднощі будуть переможені, а успіхи у благородній справі - дарування здоров'я і життя своїм пацієнтам, окрилюють душу. Я бажаю, щоб чудові почуття піднесення й гордості за свою професію ніколи не зникали у Ваших душах.

Нехай ваш високий професіоналізм, доброта, чуйність, відданість вселяють надію на впевненість у завтрашній день, щоб Ви відчули смак нових перемог і здобутків на ниві охорони здоров'я.

Низький уклін Вам за сумлінну працю, витримку і вміння дарувати людям радість життя!

З повагою,
начальник відділу охорони здоров'я
та медичного забезпечення
Тернопільської міської ради
Ростислав Левчук

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.