Афіша

12 Вер 2012 / 15:50 | Переглядів: 1551

анонс

Український дім "Перемога"

13 - 19 вересня - пригодницький бойовик "Нестримні-2".

Початок - 11.00, 14.30, 18.00.

13 - 19 вересня - мультфільм на замовлення.

Початок - 12.50, 16.20.

Контактний телефон 52-15-00.

Палац Кіно (вул. І.Франка, 8)

10 - 21 вересня - кінофестиваль пам'яті Героя України, народного артиста, видатного актора театру і кіно Богдана Ступки. Показ історичної драми за одноіменним романом П.Куліша "Чорна рада" (в головній ролі гетьмана Івана Брюховецького - Б.Ступка).

Початок - 15.00.

Тернопільський академічний обласний театр актора і ляльки

16 вересня - відкриття 33-го театрального сезону. Героїчна казка "Малята-кармалята" (Г.Усач).

Початок - 12.00, 14.30.

Вартість квитків для дітей і батьків - 12 гривень.

Тернопільський академічний обласний український драматичний театр імені Т. Г. Шевченка

13 вересня - вистава Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької (м. Львів) "Небилиці про Івана, знайдені в мальованій скрині з написами".

Сценарій казки-п'єси відомий український актор і режисер Іван Миколайчук написав ще в далекому 1983 році на прохання своєї племінниці. Однак створити кінофільм чи виставу йому не дала тодішня радянська влада.

А в 2010-му за сценарієм Миколайчука заньківчани поставили комедію. Режисер - Вадим Сікорський, у головній ролі - Юрій Хвостенко, художник-постановник - Наталія Тарасенко, над музичним оформленням працював Іван Небесний.

Початок - 19.00.

Вартість квитка - 30 гривень.

Парк імені Т.Шевченка, острів "Чайка"

17 вересня - "КISS FM DJ PARTY", за участю провідних ді-джеїв України.

Учасники "Kiss Fm Dj PARADE":

MR.Sunny & Tagir Sultanov - це справжні dance-провокатори! Молоді і зухвалі, з невгамовним характером і невгамовною енергією, вони зневажають стереотипи, люблять експериментувати і живуть музикою.DVJBurzhuy - найбільш затребуваний український DVJ. У своїх сетах він майстерно поєднує музику і відео, вносячи абсолютно новий рівень вражень від вечірки.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.