Яндекс дізнався, що шукають про Західну Україну користувачі з інших регіонів

20 Лис 2012 / 11:14 | Переглядів: 2022

яндекс

Щотижня користувачі задають Яндексу близько 500 тисяч запитів зі словами "Львів", "Івано-Франківськ", "Ужгород", "Тернопіль", "Чернівці", "Луцьк", "Волинь", "Хмельницький", "Кам'янець", "Рівне", "Західна Україна", "Закарпатська область" тощо. Значну частину цих запитів (58%) задають користувачі з інших регіонів.

Коли користувачі шукають в інтернеті інформацію про інші міста та регіони, то зазвичай вони хочуть дізнатися про погоду, знайти роботу, карти, розклад транспорту та готелі, місцеві дошки оголошень або локальні версії популярних інтернет-сайтів — ці запити майже однакові для всіх міст. Унікальними для регіонів є запити про місцеві організації, сайти та цікаві місця. З "фірмових" для Західної України об'єктів найчастіше шукають Хмельницький ринок, сайт ua-reporter.com і газету оголошень "Ваш магазин".

Топ‑10 запитів про організації, сайти та цікаві місця Західної України від користувачів з інших регіонів:

[хмельницкий рынок]
[репортер ужгород]
[ваш магазин львів]
[львівська майстерня шоколаду]
[20 хвилин тернопіль]
[фк волинь]
[нива тернополь]
[барахолка ровно]
[букінфо чернівці]
[карпати львів]

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.