ПриватБанк підвищив безпеку банкоматів і терміналів самообслуговування

25 Жов 2013 / 15:56 | Переглядів: 1559

приватбанк

ПриватБанк завершує впровадження інноваційної системи безпеки, яка дає змогу практично виключити можливість доступу потенційних грабіжників до сейфів з грошовими коштами банкоматів і терміналів самообслуговування. Як повідомили в Службі безпеки банку, нова система використовує найбільш досконалі на сьогодні засоби захисту і дозволяє нейтралізувати дії злочинців при спробі доступу до грошових коштів.

"Сьогодні ми використовуємо абсолютно нові для України технології захисту, які дозволяють нейтралізувати грабіжників, що намагаються дістатися до сейфів, банкоматів і терміналів, на час, достатній для прибуття групи швидкого реагування охоронної служби, - говорить керівник Служби безпеки Приватбанку Станіслав Крижановський. - Це високотехнологічний комплекс засобів безпеки, який включає в себе як засоби фізичного, так і електронного захисту і спостереження за об'єктами".

За даними Служби безпеки банку, у першу чергу нова система безпеки застосовується в банкоматах і терміналах, розташованих не тільки у відділеннях банку, але і в дрібних торгових точках та сільській місцевості. До кінця нинішнього року таким комплексним захистом будуть обладнані більше 8 190 банкоматів і 9 300 терміналів самообслуговування ПриватБанку у всіх регіонах України.

В Тернопільській області працює 55 відділень, 163 банкомата, 207 терміналів самообслуговування.

З повагою,
Керівник регіонального прес-офісу ПриватБанку в Тернополі:
Почтовнюк Дмитро
тел.: (097) 944-32-11
(0352) 47-67-08
e-mail: pressTE@privatbank.ua

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.