ПриватБанк безкоштовно випускає клієнтам картки з патріотичним дизайном

18 Чер 2014 / 08:58 | Переглядів: 2238

прапор України

Клієнти ПриватБанку можуть отримати унікальну платіжну картку з патріотичним дизайном, просто замовивши її на сайті банку. Як повідомила прес-служба, ще в грудні минулого року ПриватБанк вперше в Україні почав випуск карток з індивідуальним дизайном. Тепер же в галереї дизайнів карток з'явилися спеціальні патріотичні теми, і такі картки банк випускає клієнтам безкоштовно.

"Сьогодні прапор України можна побачити на вікнах будинків, у машинах, на одязі мільйонів українців. Ми вирішили допомогти як можна більшій кількості наших клієнтів продемонструвати свої патріотичні почуття через банківську картку. Картки з патріотичним дизайном сьогодні можна отримати в ПриватБанку цілком безкоштовно, - говориться в повідомленні прес-служби банку. - Картка з індивідуальним дизайном - це чудовий спосіб виділитися із загальної маси або зробити оригінальний подарунок своїм друзям і близьким".

Щоб оформити таку картку, її достатньо замовити на сайті www.pb.ua/foto, вибравши в бібліотеці малюнків один з трьох варіантів патріотичного дизайну. Замовити "патріотичну" картку може будь-який власник картки "Універсальна" або "Універсальна Gold" ПриватБанку. Якщо в клієнта немає картки "Універсальна", її можна відкрити в банку миттєво та безкоштовно.

Отримати картку можна в найближчому відділенні банку, а активувати - через банкомат або звернувшись до співробітника у відділенні банку. Замовити картку патріота в ПриватБанку можна не тільки собі, але й у подарунок своїм друзям, родичам і знайомим.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.