Студент на практиці – повідомляти не потрібно

06 Лип 2017 / 08:48 | Переглядів: 1733

Податкова знижка на навчання

У Тернопільській ОДПІ зазначили, що підприємства, установи, організації незалежно відформи власності, які мають намір надавати учням, слухачам професійно-технічних закладів робочі місця або навчально-виробничі ділянки для проходження виробничого навчання чи виробничої практики укладають з такими навчальними закладами відповідні договори. Принарахуванні зарплати студентам-практикантам, таке підприємство виступає податковим агентом тазобов'язане утримувати із суми такого доходу - податок надоходи фізичних осіб заставкою 18% та військовий збір - 1,5 %.

При цьому, повідомлення про прийняття таких практикантів на роботу подавати доподаткової інспекції непотрібно. Фахівці інспекції пояснюють це тим, що в даному випадку, трудові відносини ізтакими учнями чи студентами не виникають та, відповідно, трудовідоговори не оформляються.

Докладніші консультації - у Центрі обслуговування платників за адресою: вул.Білецька, 1 та за телефоном: 43-46-10.

Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.