Обговорили питання стимулювання зайнятості та створення нових робочих місць

14 Тра 2014 / 14:05 | Переглядів: 2625

центр зайнятості

У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулося засідання круглого столу на тему: "Результат спільної діяльності центру зайнятості і роботодавців у сприянні працевлаштуванню, посиленні соціального захисту безробітних громадян, впровадження нових інструментів стимулювання зайнятості та створення нових робочих місць" за участю першого заступника начальника Управління пенсійного фонду України в місті Тернополі Ніни Банзерук, начальника відділу праці управління економіки, промисловості та праці Тернопільської міської ради Сергія Ніконенко, начальника відділу з питань праці та соціально-трудових відносин Тернопільської райдержадміністрації Тетяни Матвіїшин, місцевих роботодавців.

Відкрив захід директор МРЦЗ Анатолій Куриляк, який ознайомив присутніх із ситуацією на ринку праці міста та району; розповів про діяльність служби зайнятості згідно з новим Законом України "Про зайнятість населення", про проведення активної роботи в напрямку детінізації трудових відносин, надання компенсацій роботодавцям витрат в розмірі єдиного соціального внеску; повідомив про надання консультацій особам з питань організації та провадження підприємницької діяльності, залучення коштів місцевих бюджетів для фінансування громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру за участю безробітних громадян, послуг з організації професійного навчання, підготовки та перепідготовки кадрів на замовлення роботодавців.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями МРЦЗ Лариса Дмитренко зазначила, що в нашому регіоні є чимало позитивних прикладів розвитку виробництва та створення нових робочих місць. Так, з початку року 32 роботодавця, за направленнями центру зайнятості, працевлаштували на новостворені робочі місця 48 громадян, з них 19 осіб, які потребують додаткових гарантій зайнятості. Ці роботодавці отримують компенсацію витрат в розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Також вона розповіла про організацію та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру, про упередження порушень трудового законодавства і легалізацію виплати заробітної плати, роз'яснила зміст нових соціальних послуг, які надає роботодавцям центр зайнятості.

Перший заступник начальника Управління пенсійного фонду України в м. Тернополі Ніна Банзерук акцентувала увагу присутніх на стимулюванні самозайнятості населення та створенні нових робочих місць суб'єктами малого підприємництва в пріоритетних видах економічної діяльності. Про можливість компенсації фактичних витрат по сплаті єдиного внеску згідно з п. 3 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення" для працевлаштування більш широкого кола незайнятих громадян.

Всі учасники "круглого столу" взяли активну участь в обговоренні порушених питань. Підбиваючи підсумки засідання присутні висловили готовність і надалі тісно співпрацювати із службою зайнятості щодо стимулювання підвищення зайнятості населення та створення нових робочих місць.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.