Учасники АТО можуть пройти безкоштовне санітарно-курортне лікування

01 Кві 2016 / 10:07 | Переглядів: 3064

АТО 363

Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції закуплено путівки на санаторно-курортне лікування учасників АТО. Наразі в наявності є одна путівка в "Санаторій Феофінія" (м.Київ) та дві путівки в санаторій "Лермотовський" (м.Одеса).

Учасники бойових дій, які приймали участь в антитерористичній операції та зареєстровані в Тернополі, для забезпечення путівками можуть звернутися в управління соціальної політики Тернопільської міської ради (м. Тернопіль, вул. Лисенка, 8, каб. № 23, телефон - 22 04 37) та заповнити заяву.

До заяви необхідно додати такі документи:

- медичну довідку Форми - 070 (довідку для одержання путівки);

- паспорт;

- ідентифікаційний номер;

- копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

- довідку про участь в АТО.

Учасники АТО з числа військовослужбовців, ветеранів військової служби, ветеранів війни, які одержують пенсії по лінії Міноборони, МНС, МВС, СБУ забезпечуються путівками на санаторно-курортне лікування відповідними міністерствами та відомствами.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.