Відео

Поки майже в усіх великих містах України ще триває передвиборча гонка на крісло мера, у Тернополі вже провели першу сесію новообраної міської ради. 11 листопада голова міськвиборчкому офіційно передав повноваження Сергію Надалу та 42-м мажоритарникам. Ті відразу взялись формувати президію, комісії, а також призначати заступників та виконавчий комітет.

Отже, секретарем міської ради став обранець від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність»» Віктор Шумада.

Віктор Шумада, секретар Тернопільської міської ради, «БПП «Солідарність»»: «На сьогодні в нас оновились усі вертикалі влади. Якраз місцеві вибори завершили це оновлення. У нас сьогодні немає представників Януковича в жодній раді – немає ні «Опо-блоку», ні «Партії регіонів». Оскільки опозиції немає і бути не може, ми повинні сьогодні всі згуртуватись, об’єднатись довкола тих проблем, які є актуальними у місті».

Віктор Шумада є однопартійцем народного депутата, екс-міського голови Романа Заставного, з яким нинішній мер перед місцевими виборами 2010 року активно боровся. Однак результат «БПП «Солідарність»» на цьогорічних виборах спонукав шукати компроміс.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: «Я згідний перегорнути сторінку і почати працювати всім разом заради розвитку міста. «Солідарність» – це та партія, яка набрала другу за чисельністю підтримку тернопільських виборців. Тобто я вважаю, що таким чином вони мають повне право бути присутніми і брати участь у керівництві міською радою».

Наступна сесія Тернопільської міської ради відбудеться 24 листопада

Репортер, відеомонтаж – Антон Марчевський, камери – Юрій Різник, Тетяна Шабанова, Анатолій Віцемішин, Віталій Цицура.

«ТМЦ.ІНФО», 11 листопада 2015 року.

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.