Лянянь для покращення зору . Спрей та краплі для очей.

Як відомо, очі - це дзеркало душі . Вони відображають всі наші емоції та переживання а тому і вимагають за собою особливого догляду. А тим більше коли кожен другий добами перед монітором комп'ютера або за екраном телевізора. Тут Вам на допомогу прийдуть спрей або краплі для очей Лянянь на основі натур. компонентів. Препарат швидко знімає неприємні відчуття з повік та очей: сухість, почервоніння і запалення, знижує внутрішньооковий тиск.Застосовується при катаракті у похилому віці;катаракті,ускладненій цукровим діабетом;хронічній (первинній) глаукомі; помутнінні склистого тіла;сльозотечі, викликаній вітром;птерегії ока;трахомі; старечій далекозорості; кератиті; конюнктивіті; віковій макулярній дегенераціі; втомі очей; помутнінні в очах; синдромі "сухого ока"; подразнювальних реакціях на яскраве світло; сльозотечі; подразненнях,викликаних носінням контактних лінз.
3х20 мл. флакони спрею або 4 бут. х15 мл. крапель розраховані на 1 курс лікування.
Не рекомендується:
1.вагітним жінкам та немовлятам;
2.при вторинній глаукомі,відшаруванні сітківки;кровотечі очного дна;
3.у разі винекнення подразнення чи алергії необхідно терміново припинити застосування препарату.
Препарат застосовують зовнішньо 3-5 разів на день.Препарат підходить для щоденного використання. Отримати консультацію Вы зможете по тел.068-199-30-92 http://company82.etov.com.ua
Ціна: 0,00
Контакти: +38-068-199-30-92 | Сайт: http://company82.etov.com.ua

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.