Tibepiya: зниження та стабілізація кров'яного тиску. Tibemed

Нові досягнення Тібетської медицини в боротьбі з високим кров'яним тиском! Не тільки знижує, а й допомагає відновити організм від наслідків, викликаних високим тиском, таких як захворювання серця, мозку, печінки, нирок. TIBEPIYA знижує загальну кількість серцево-судиннних захворювань та смертності.Допомогає гіпертонікам зменшити кількість ліків, яких приймає хвора особа та відчувати мінімальний дискомфорт від підвищеного тиску, практично не відчуваючи його. Розроблено препарат на основі блакитного льону та інших цілющих трав!Препарат відміннний від інших, схожих на нього тим що він нормалізує тиск шляхом розширення та звуження кровоносних судин; очищує кров та стінки судин. Рекомендується при безсонні, запамороченні, стомлюваності, слабкості, шуму у вухах, головного болю та ін. симптомів. Блокує хронічні захворювання, викликані тривалим стрессом.Еффективна профілактична дія.
Застосування: по 2 капсули двічі на день.
Відчуйте себе здоровою людиною! Запрошую до співпраці! http://company82.etov.com.uа 068-199-30-92
Ціна: 600,00
Контакти: +38-068-199-30-92 | Сайт: http://company82.etov.com.ua

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.