Керівник київського прес-офісу ПриватБанку

Три основних напрямки роботи:

1. Потрібно буде познайомитися з усіма журналістами Києва - причому як з "фінансовими" журналістами, так і з журналістами будь-яких інших секторів. Всього в Києві десь кілька тисяч журналістів, і в ідеалі, потрібно буде з усіма ними познайомитися. Причому у нас є чудовий привід для знайомства: разом з Мастеркард ми запустили акцію, в рамках якої ми вручаємо всім журналістам країни безкоштовні елітні карти MasterCard World. Знайомство може полягати у врученні цієї карти журналісту за чашкою кави :)

2. З тими, з ким познайомилися, потрібно буде підтримувати контакт. По-перше, від імені банку відправляти свіжі новини, релізи. По-друге, де-факто потрібно буде перетворитися на їх персонального банкіра, тобто приймати від них будь-які скарги чи пропозиції, пов'язані з обслуговуванням в нашому банку (для цього потрібно буде зрозуміти основи наших продуктів, але не більше - адже всі питання потрібно буде перенаправляти на фахівців головного офісу).

3. Приблизно раз на рік: проведення презентацій наших нових банківських продуктів (на подобу тієї, що ми проводили в Києві недавно: http://ibigdan.livejournal.com/13031303.html?thread=379259015).
Ціна: 0,00
Контакти: Резюме за адресою elena.smeshko@privatbank.ua

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.