Поїздки в Польщу на закупи/перевезення

Щотижня у вівторок або середу їду в Польщу в Жешув на закупи. Виїзд з Тернополя о 23.00, в Жешув приїзжаю приблизно в 6.00, скупляюся і приблизно о 15.00-17.00 того ж дня їду назад. Хто хоче поїхати на закупи або прокатати візу будь-ласка звертайтеся. Вартість шопінг-туру 350грн/чол (Тернопіль-Жешув-Тернопіль). Їду бусом Mercedes Vito, в бусі зручні сидіння з можливістю регулювання нахилу спинки, тоновані вікна, є телевізор. Маршрут закупки : супермаркети Теско (www.tesco.pl), Лідл (www.lidl.pl), Бедронка (www.biedronka.pl), Ашан (www.auchan.pl), галерея Millenium Hall (www.milleniumhall.pl) або Rzeszow, також можна заїхати в Castorama, MediaMarket, galereja Nova та Plaza Rzeszow. По дорозі роблю зупинки - чай, кава, туалет і перекури. При потребі можу підказати з оформленням фактур на закупівельну візу.
При наявності організованих груп людей можливі поїздки на закупи і в інші міста Польщі, а також перевезення в Польщу (аеропорти, відпочинок, на роботу і т.д.) та з Польщі. Також можливі поїздки на декілька днів, наприклад туристично-шопінгові тури і т.д.
т. 096-494-34-04, +48-537-710-028
http://www.odnoklassniki.ru/transferternopil
http://vk.com/transfer_ternopil
Прохання до попутчиків - кому не підходить кількість закупів дозволена законодавством - не турбуйте.
Вартість шопінг-туру може змінитися в запежності від ціни на пальне на день виїзду.
Ціна: 350,00
Контакти: 096-494-34-04

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.