Тарас Рузанов - Відеооператоор

Є така думка, що ніколи не буде другого шансу залишити перше враження і тому хочеться, щоб усі важливі події життя були незабутніми і яскравими. Деколи, щоб створити неповторне враження ми готові: стрибнути з парашутом, освідчитись біля фонтану, запросити на романтичне побачення на даху хмарочосу, сховати повітряну кулю в знайомому парку і почути «довгоочікуване ТАК!» від коханої людини на висоті 150 метрів… А вже потім друзі, весела компанія, неприховане щастя в Ваших очах…

Але ж як це все потім розказати, як пояснити відчуття через десять, двадцять, п’ятдесять років? Як відобразити яскравість тих відчуттів?

Мені хочеться продовжити цю важливу для Вас подію. Мене звати Арсен Рузанов. Я хочу представити Вам мої роботи, котрі відрізняються: якісним поєдненням новизни та режисерської думки.

Відеозйомка весіль проводиться у дві камери, що допомагає створити більш насичений та яскравий фільм. При зйомці кожної події використовується лише найвища якість відео, котра забезпечує створення незабутнього фільму, це допоможе Вам з плином часу повернутись у цей день та згадати відчуття, котрі Вас переповнювали у цей момент.
Ціна: 4500,00
Контакти: 0973561761, 0638288097 | Сайт: http://www.trvideo.com.ua

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.