Продажа заміського будинку з змельною ділянкою

Продається приватизований будинок в с. Озерна, Зборівського району, Тернопільської області загальною площею 36 кв.м, з комунікаціями: газ (тверде паливо), світло, криниця (джерельна вода). Наявний стодола для худоби, підсобні приміщення та присадибна ділянка площею 0,4 га з садом. Розташований неподалік залізничної станції, що дозволяє швидко та економічно вигідно добиратися до будинку. Будинок цегляний, покрівля – шифер. На території земельної ділянки є вільні місця під забудову. Інфраструктура: неподалік школа, дитячий садок, екологічна місцевість (річка). Характеристика місцерозташування: відстань до м. Тернополя (залізничною колією) - до 30 км, відстань до м. Тернополя (автомобільною дорогою) до 25 км. Можливий обмін на квартиру в м. Тернополі.
Ціна: 430000,00
Контакти: Лідія Василівна, 0671278492

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.