Бджоли. Бджолині матки плідні, мічені.Карпатка. Вся Україна

Бджоли карпатської породи: бджолопакети та бджолині плідні (мічені) матки для Ваших бджіл протягом усього сезону. Матки Карпатка - молоді, високопродуктивні, миролюбні.
Трохи про КАРПАТКУ: Висока продуктивність маток, яка часто перевищує 2000 яєць на добу(інтенсивний весняний розвиток, матка не припиняє яйцекладку при зворотньому холоді) .Гарна зимостійкість і стійкість до захворювань (мале споживання кормів, може зимувати невеликими сім'ями 4-5 вуличок) .Вони дуже миролюбні і спокійно ведуть себе на сотах.Відмінна збірна якість (бджоли обмежують червління матки під час взяток, заливаючи нектаром гніздові стільники, звільняючи деяку кількість бджіл від вирощування розплоду, що сприяє великому накопиченню меду) .Карпатські бджоли здатні збирати нектар з низьким вмістом цукру.Карпатські бджоли мають слабку рійливість. Бджоли цієї породи схильні до тихої заміни маток. Пасіка знаходиться в екологічно чистому районі Західної України. Відправка бджолиних маток та бджолопакетів по всій Україні. Гарантія високої якості! Ціна догів., Від місяця реалізації та кількості, подробиці на сайті або за телефоном http://company82.etov.com.ua 068-199-30-92
Ціна: 0,00
Контакти: +38-068-199-30-92 | Сайт: http://company82.etov.com.ua

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.