Зміни, які відбулися щодо призначення та перерахунку субсидій, роз’яснив Вадим Боярський (відео)

21 Вер 2017 / 20:02 | Переглядів: 1060

Вадим Боярський

Основна зміна щодо призначення та перепризначення субсидій, внесена передостанньою постановою Кабміну, - це те, що будуть враховуватися доходи громадян за два останні квартали попереднього року, тобто третій-четвертий квартали. Раніше, до слова, враховувалися доходи за попередні 4 квартали, які передували місяцю звернення. Про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОДА Вадим Боярський під час брифінгу щодо розтлумачення змін у програмі житлових субсидій.

Основна зміна, за його словами, - при перерахунку субсидій на опалювальний період буде братися до уваги дохід за перших два квартали поточного року.

Ще одна суттєва зміна, як наголосив Вадим Боярський, - субсидія не може призначатися одночасно за місцем реєстрації та фактичного проживання. "Тепер створять єдину базу і будуть виявляти двійників, тому що були зловживання, і людина, яка була зареєстрована за однією адресою і проживала за іншою, у двох місцях одночасно отримувала субсидію. А такого бути не може", - зазначив Вадим Боярський.

Водночас, у змінах, які плануються, передбачено продовження терміну прийому заяв щодо монетизації субсидій до 1 листопада, але з поважних причин. І тоді людина буде мати право додати цю заяву. Термін прийому таких заяв, нагадаємо, до 1 вересня.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.