Вуличне освітлення в Тернополі чекає повна модернізація

22 Лют 2013 / 13:15 | Переглядів: 2489

ліхтар вуличний

Проект реконструкції електромереж зовнішнього освітлення із використанням сучасних енергозберігаючих технологій планують втілити у Тернополі. Для цього КП "Тернопільміськсвітло" залучить кредит від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО). Рішення, яким затвердили висновок про доцільність такого кроку, прийняли на засіданні виконкому 20 лютого.

У проекті передбачена заміна фізично зношених повітряних ліній та старих освітлювальних приладів на нові.

Впровадження проекту спрямоване на зменшення споживання електроенергії та втрат електроенергії, скорочення експлуатаційних видатків на утримання освітлювальних ліній.

В результаті його впровадження очікується зменшення споживання електроенергії на 33%, витрат на утримання освітлювальних ліній на 20%.

Оціночна вартість проекту складає три мільйони гривень. Термін окупності - 3,5 роки. Повернення кредиту здійснюватимуть за рахунок зменшення витрат на утримання зовнішнього освітлення.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.