У Тернополі продовжують реконструкцію фонтанів, вулиць та скверів

30 Лип 2013 / 10:32 | Переглядів: 2546

фонтан Галицького проект

Фото: rada.te.ua

В місті завершують першу чергу реконструкції бульвару Данила Галицького, роботи по оновленню фонтанів у парку "Топільче", ремонту скверу на вулиці Миру та набережній Тернопільського ставу.

"Сьогодні проводять першу чергу реконструкції бульвару Данила Галицького, зокрема буде повністю зроблено новий фонтан, оновлено дитячий майданчик, облаштовано клумби, - зауважує міський голова Тернополя Сергій Надал. - На наступний рік заплановано оновити пішохідні доріжки та зробити площадку біля Палацу спорту".

Цьогорічні роботи мають завершити до 20 серпня, а 25 серпня відбудеться офіційне відкриття оновленого бульвару Данила Галицького.

"На даний момент відбувається реконструкція фонтану на бульварі Данила Галицького, але якщо сказати по правді, то ми збудували новий водограй з сучасними комунікація, - відзначив Василь Мазурик, директор фірми "Нортон". - Крім того, буде встановлена сучасна підствітка та звукове озвучення. 80 відсотків робіт уже завершено".

Вартість реконструкції першої черги бульвару становить 3,5 мільйона гривень, самого фонтану близько 1 мільйона.

"Тут багато років не велося жодних робіт, фонтан будували за новими технологіями, водограй працюватиме за методикою замкнутого циклу і буде у формі хреста, - відзначив Сергій Надал. - Тим паче фонтан буде підходити архітектурно, адже поряд є церква".

Триває також оновлення фонтанів у парку "Топільче", крім того там буде зроблено пішохідні доріжки, роботи планують завершити до Дня Незалежності та Дня міста.

"Проходять також роботи на вулиці Миру по ремонту скверу, а саме облаштуванню пішохідних доріжок та озелененню, - зауважив Сергій Надал - Буде зроблена також велика пішохідна доріжка від ТЦ "Орнава" до вулиці Карпенка, ці роботи ми плануємо завершити до кінця року".

По набережній Тернопільського ставу роботи планують завершити до 10 серпня, а по вулиці Миру до 20 серпня.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.