У Тернополі на перехресті вулиці Збаразька-проспект Злуки мостять велодоріжку

02 Жов 2017 / 19:42 | Переглядів: 1623

У Тернополі на перехресті вулиці Збаразька-проспект Злуки роблять велодорыжку

Триває реалізація програми розвитку велоінфраструктури, відповідно до якої у місті встановили 114 велопарковок біля місць громадського відпочинку, навчальних закладів та медичних установ.Також, як повідомляєhttp://www.rada.te.ua, здійснюють роботим з облаштування велодоріжок. Зокрема в мeжaх тpaнcпopтнoїpoзв'язки нaвyлицях Збapaзькa, Енepгeтичнa, пpocпeкт Злyки тaнaвyлицях Тeкcтильнa-Пpoмиcлoвa підрядники вкладають велодоріжки фігурними елементами мощення.

Нагадаємо, що нещодавно у місті з'явився новий велопереїзд (паралельно до існуючого пішохідного переходу) на вул. Руській поблизу Надставної церкви. Також промарковано велодоріжки на ділянці від "Острова закоханих" до пивзаводу та попри існуючий пішохідний перехід до парку імені Тараса Шевченка (поблизу податкової).


Джерело -http://www.rada.te.ua/novyny/61175.html

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.