Продовжується підготовка законопроекту «Про житлово-комунальні послуги» до 2-го читання

03 Бер 2016 / 09:42 | Переглядів: 576

45 yhxgvb stfghe 65 hsdxgfbv 45et 657 77o8 798 o 98 98

У Комітеті Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства 1 березня відбулось чергове засідання робочої групи з підготовки до розгляду у другому читанні проекту Закону України "Про житлово-комунальні послуги (реєстр. № 1581-д).

Обговорено концептуальні питання, які стосуються обліку наданих послуг, оплати за встановлення, технічного обслуговування приладів обліку.

У результаті дискусій визначено, що комерційний облік комунальних послуг (крім природного газу і електричної енергії, а також послуги з поводження з побутовими відходами) у багатоквартирному будинку здійснюється засобами вимірювальної техніки будинкового (колективного) вузла обліку. Покази лічильників, які встановлені у квартирах, враховуються під час розподілу між споживачами обсягів, які визначені будинковим (колективним) лічильником.

Зазначений принцип обліку відповідає вимогам Директиви 2012/27ЄС Європейського парламенту та Ради від 25 жовтня 2012 р., яку необхідно імплементувати у наше законодавство.

www.minregion.gov.ua

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.