Причина запаху не в каналізаційній системі

04 Вер 2012 / 08:48 | Переглядів: 1341

запах

26 серпня і вранці 31 серпня на службу 1580 Тернопільської міської ради та диспетчерську службу КП "Тернопільводоканал" надійшло кілька десятків скарг від мешканців різних мікрорайонів міста щодо появи неприємного запаху.

"За вказаними адресами ми провели обстеження, а також здійснили обдзвін та перевірку всіх наших об'єктів, — зазначає директор КП "Тернопільводоканал" Володимир Кузьма. — Жодних відхилень у роботі каналізаційних насосних станцій та каналізаційних очисних спорудах не було, ніяких великих аварійних ситуації не виникало. Не виявлено під час обстеження мереж і якихось аномальних відхилень в роботі систем водопостачання та водовідведення. Звісно, протягом цих днів, як і в інші, траплялися локальні аварійні ситуацій на каналізаційних мережах та вони не могли спричинити одночасне поширення неприємного запаху по всьому Тернополю. Щодо ситуації, яка спостерігалася в місті, то причину її виникнення наразі не встановлено. Можу тільки стверджувати, що вона не пов'язана з роботою каналізаційної системи".

Джерело: vodokanal.te.ua

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.