Причина — дощова каналізація

13 Чер 2012 / 14:39 | Переглядів: 1718

провалля

Розкопка на перехресті вул. Руської та бульв. Т. Г. Шевченка знову нагадала про себе. 11 червня близько 18 год. до диспетчерської служби КП "Тернопільводоканал" надійшла інформація про її незначне просідання, а вже станом на 20 год. утворилося яма глибиною майже у півметра. Вранці 12 червня водоканалівці спільно з працівниками міськшляхрембуду розпочали обстеження ями, щоб з'ясувати причини її виникнення.

За словами директора КП "Тернопільводоканал" Володимира Кузьми, існувало дві версії щодо утворення ями. Перша — розкопка була недостатньо втрамбованою і тому під тягарем інтенсивного руху транспортних засобів просіла. Друга — дощові води потрапили до розкопки не зверху, а через систему дощової каналізації. На таку думку наштовхнуло те, що яма з'явилася не в місці найбільш інтенсивного руху транспорту, а трохи збоку. На жаль, у розпоряженні комунальників немає детальної карти- схеми проходження дощових мереж на даній ділянці. Унаслідок проведених обстежень, під кінець дня другу версію було підтверджено. Ліквідацією аварійної ситуації тепер опікуються відповідні дорожні служби.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.