Пожежники звертаються до керівників комунальних підприємств Тернопільщини

25 Січ 2013 / 11:44 | 2 коментарі | Переглядів: 1959

мнс

Протягом 2012 року у Тернопільській області виникло 1112 пожеж, з яких 334 в житлових будинках, де загинуло 64 людини.

Вже з початку 2013 року в області виникло 40 пожеж на яких загинуло 6 чоловік. Із загальної кількості пожеж - 33 виникло в житловому секторі в тому числі в житлових будинках 15. У своїх домівках загинуло 5 осіб.

Враховуючи вище викладене та з метою запобігання виникнення пожеж, а також гибелі на них людей, Управління Держтехногенбезпеки у Тернопільській області звертається до керівників органів влади, підприємств балансоутримувачів житлових будинків та до всіх громадян з проханням об'єднати спільні зусилля для зменшення кількості пожеж в житловому секторі та тим самим зберегти своє майно та життя від лиха.

Для цього необхідно:

1. Провести навчання населення правилам пожежної та техногенної безпеки в побуті, звернути особливу увагу на соціально незахищених (одиноких, престарілих, з вадами здоров'я, ін.) та неблагонадійних громадян (схильних до вживання алкоголю, наркотиків, порушення громадського порядку, ін).

2. Забезпечити утримання в порядку горищ, підвалів, господарських приміщень, сміттєзбірників. Зобов'язати громадян не зберігати на балконах загального користування (сушках) та сходових клітках легкозаймисті, горючі предмети та речовини.

4. В повній мірі виконати приписи органів державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки за результатами проведених перевірок;

5. Разом з представниками спеціалізованих організацій привести в належний стан системи газо та електропостачання, вентиляції, димовидалення та системи зовнішнього протипожежного водопостачання тощо;

6. В разі отримання інформації про особу (осіб), котрі вмисними діями вчиняють пожежі та хибні повідомлення про них, інформувати про це правоохоронні органи.

Управління Держтехногенбезпеки
у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.