Оксана Яциковська: «Моя перша серйозна передвиборча обіцянка виконана».

23 Вер 2016 / 09:15 | Переглядів: 1499

Оксана Яциковська: «Моя перша серйозна передвиборча обіцянка виконана».

У рамках проведення робіт з відновлення тротуарів у Тернополі комунальники міста відремонтували пішохідну ділянку, що сполучає вулиці Миру та Гетьмана П.Орлика. Разом з керівництвом міста та муніципального житлово-комунального господарства до вирішення проблеми доклалася депутат міськради Оксана Яциковська. Обраниця громади наполягала у місцевому самоврядуванні на першочерговості вирішення цієї проблеми. І до її клопотань прислухалися.

"Моя перша серйозна передвиборча обіцянка виконана. Від вул. Миру до вул. Гетьмана П. Орлика уже готовий тротуар, який понад 50 років не ремонтувався. Тепер ним спокійно прогулюються молоді мамочки з колясками, бігає дітвора та й просто перехожі задоволені, що ідуть по рівній поверхні, а не по виямках (особливо в темну пору йти було важко)", - зазначила пані Оксана.

Слід зауважити, що ще з минулої каденції Тернопільська міська рада на чолі з Сергієм Надалом розпочала роботу з відновлення тротуарів, які не ремонтувалися понад три і більше десятків років. Уже здійснено великий обсяг робіт у цьому напрямку, але й ще чимало доведеться зробити. І в цьому плані мають докластися не лише чиновники міськради і фахівці із ЖКГ, які планово здійснюють цю роботу, але й активізуватись ті, кому ви на своїх округах делегували владні повноваження до місцевого самоврядування.

Олесь ЛЕВІТ.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.