Очільник Тернополя Сергій Надал перевірив стан приміщення медичної амбулаторії на Бродівській

08 Жов 2015 / 11:21 | Переглядів: 1518

4пп6

Жителі на вулиціБродівській, 50, 54 зустрілись з міським головою Сергієм Надалом. Разом вони перевірили стан приміщеннямедичної амбулаторії, яка за декілька днів буде готова до початку роботи.Як зазначив Сергій

Надал, дана амбулаторія буде виконувати функції місцевої поліклініки.

Окрім цього, жителі просили у меразробити вуличне освітлення та надати сприяння у правильності оформлення документів на відключення централізованої системи опалення. Цу потрібно для того, оскільки будинок повністю переходить на індивідуальне опалення.

- Крім того разом з мешканцями ми відвідали дві квартири, одна з них це там, де відбулась пожежа і майно людей повністю згоріло, а інша під нею, яка внаслідок гасіння пожежі була повністю затоплена. Мешканці цього будинку всі разом допомагають своїм сусідам і міська рада також не залишилась осторонь. Надається необхідна допомога, яку можна надати ремонтними роботами, а також буде виділена матеріальна допомога, - зазначив Сергій Надал.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.