Ігор Яворський щодо інформації про спорудження сонячної електростанції в селі Лопушани

19 Сер 2017 / 11:14 | Переглядів: 1208

Ігор Яворський Зборівський

Очільник Зборівщини дав свій коментар щодо резонансної інформації, поширеної у багатьох, в тому числі і на сайті "Тернополя вечірнього", інтернет-виданнях стосовно розміщення сонячної електростанції в селі Лопушани Гукалівської сільської радита ремонтних робіт дороги місцевого значення вищезгаданого населеного пункту
"Перш ніж робити ті чи інші висновки щодо ситуації, яка склалася в с. Лопушани, я би радив журналістам брати до уваги думку всіх задіяних сторін. Я не бачу тут проблеми, навпаки - лише позитив! Земельні ділянки, на яких планується розміщення сонячної електростанції знаходяться під лініями електропередач, де згідно із законодавством України забороняється вирощування сільськогосподарських культур. Тому, щоб дану територію використати з користю для населення, вирішили розмістити там сонячні батареї, які можуть використовуватись як для генерації екологічно безпечної електроенергії з метою подальшої реалізації в загальнодержавну електромережу за зеленим тарифом, так і для вироблення електроенергії для власного споживання. Даний проект має ряд переваг: по- перше, орендуючи дану ділянку, фірма сплачуватиме близько 1 млн. грн. в рік від орендної плати, що значно покращить соціально- економічний стан громади; по- друге, на майбутньому підприємстві працюватиме близько 30 чоловік та сезонні працівники для обслуговування батарей із забезпеченням високої заробітної плати, що дасть змогу працевлаштуватись жителям громади та зменшить рівень безробіття в районі. Далі, моєю особистою позицією було реєстарація Україно-Корейської фірми саме на території Гукалівської сільської ради Зборівського району, від чого прямі податкові надходження отримуватиме вищезгадана сільська рада. Також було прийнято рішення про допомогу Гукалівській сільській раді в ремонті будинку культури, ФАПу та доріг місцевого значення.
На громадських слуханнях в селі Лопушани з питання будівництва та розміщення сонячної електростанції на території Гукалівської сільської ради Зборівського району(за межами населеного пункту), мешканці села одноголосно підтримали проект. Я не бачу проблеми, а навпаки, підтримую розвиток та процвітання сільських місцевостей. І мене радує, що дійшли руки до реконструкції дороги від села Олієва до села Лопушани, ремонтні роботи на якій не проводились ще з часів радянського союзу. І не важливо чи це за сприянням народного депутата, чи голови облдержадміністрації чи когось іншого проведені дані роботи. Насамперед ми повинні за це подякувати.
Звертаючись до порядних журналістів, в першу чершу прошу підтримати починання у розвитку громади та разом йти до спільної мети - процвітання нашої держави, яке починається з кожного окремого населеного пункту!", - зазначив голова Зборівської районної державної адміністрації Ігор Яворський.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.