"Громадський бюджет Тернополя". «Влаштування мульти-спортивного майданчика "Олімпієць" на вул. Київська».

22 Вер 2017 / 19:14 | Переглядів: 1558

Ігор Турський Влаштування мульти-спортивного майданчика "Олімпієць"

Розпочинаємо представлення найцікавіших проектів жителів нашого міста до "Громадського бюджету Тернополя". Одним із таких є "Влаштування мульти-спортивного майданчика "Олімпієць" на вул. Київська" - https://pb.rada.te.ua/projects/4, який подав обранець громади до міської ради від цього ж (№29) округу, що в одному з найбільш густозаселених мікрорайонів нашого міста - "Сонячному" Ігор Турський.

"Пам‘ятаю той майданчик ще з дитинства, де завжди було багато дітей. Місце там ще радянські архітектори вибрали не спроста. Довкола п‘ять багатоповерхівок і дуже багато дітей. В 2015 році за моїм клопотанням там відновили освітлення. А ще перед виборами Сергій Надал обіцяв місцевим жителям, що там буде майданчик. Люди тут активні, тому, думаю, ми своїм голосуванням допоможемо міському голові виконати його обіцянку!", - зазначив Ігор Володимирович.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.