Фірма, яка обслуговує 20% міста з питань вивозу сміття відкрила у Тернополі сучасний офісний центр європейського типу

10 Сер 2015 / 11:28 | Переглядів: 1960

ЕКОТЕРН

Міський голова Тернополя Сергій Надал взяв участь у відкритті сучасного офісного центру приватного підприємства "Екотерн". Сьогодні фірма обслуговує 20% міста з питань вивозу сміття, а на перспективу планує займатися ще й сміттєсортуванням твердих побутових відходів.

"На ринку Тернополя ми працюємо з 2004 року, - розповідає директор ПП "Екотерн" Богдан Гевко. - Хоч ми обслуговуємо лише 20% міста, проте маємо амбітні плани. Зокрема, наразі відкрили оновлений сучасний офіс, а далі плануємо оновити автомобільний парк та контейнери, а також запровадити сміттєсортувальні лінії".

Очільник Тернополя побажав підприємству розвитку та надійних партнерів.

"Незважаючи на важку економічну ситуацію в країні, бізнес у Тернополі продовжує розвиватися, будувати нові приміщення, - каже Сергій Надал. - Підприємці мають багато нарікань на кризу, але слово "криза" у багатьох східних мовах означає можливості. Тому бажаю підприємцям міста використовувати можливості, розвивати бізнес та створювати нові робочі місця".

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.