За втручання прокуратури у власність держави та громади повернеться майже 30 га землі

03 Бер 2015 / 08:03 | Переглядів: 1480

Гроші

За позовом прокуратури Підгаєцького району суд прийняв рішення скасувати незаконне рішення органу місцевої влади, яким підприємцю надано в оренду майже 30 га землі вартістю понад 420 тис. грн., та повернути ці землі у комунальну та державну власність.

У липні 2014 року прокурор Підгаєцького району пред'явив до суду позов про визнання незаконним та скасування розпорядження голови райдержадміністрації, яким підприємцю надано в оренду майже 30 га землі, визнання договору оренди недійсним та повернення земель у власність громади та держави.

Господарський суд Тернопільської області задоволив позовну заяву прокурора в повному обсязі.
Не погоджуючись із зазначеним судовим рішенням, суб'єкт підприємницької діяльності його оскаржив у суді вищої інстанції.

Львівський апеляційний господарський суд залишив рішення суду першої інстанції без змін, що у свою чергу підтверджує законність вимог прокурора Підгаєцького району.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.