За втручання прокуратури скасовано рішення, якими незаконно надано у власність земельні ділянки

11 Січ 2014 / 07:23 | Переглядів: 1262

земля поле

Органами прокуратури області приділяється особлива увага питанням додержання земельного законодавства та захисту інтересів держави у земельній сфері, у тому числі щодо законності винесення органами виконавчої влади та місцевого самоврядування рішень про надання земельних ділянок у власність та користування.

Зокрема, прокурор Бучацького району звернувся до суду з позовом про скасування розпорядження голови районної державної адміністрації, яким незаконно надано колишнім членам аграрного господарства земельну ділянку площею майже 12 га у власність для ведення фермерського господарства та державні акти на право власності на вказану землю.

Позовні вимоги прокуратури рішенням Бучацького районного суду задоволено та визнано незаконними зазначене розпорядження голови районної державної адміністрації та 5 державних актів на право власності на земельні ділянки для ведення сільськогосподарського виробництва на території однієї з сільських рад району.

Додатково:

Загалом, у поточному році за наслідками проведених перевірок органами прокуратури у місцевих органах виконавчої влади, місцевого самоврядування та контролю скасовано понад 200 актів, притягнуто до відповідальності понад 300 посадовців. Вжитими заходами попереджено незаконне надання понад 300 га земель та повернуто державі і територіальним громадам ще майже 700 гектарів.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.