За втручання прокуратури працівникам виплачено майже 1,5 мільйонів гривень заборгованої зарплати

29 Січ 2014 / 11:58 | Переглядів: 1420

Гроші

Питання своєчасності погашення заборгованості із заробітної плати та додержання трудових прав громадян перебуває на постійному контролі прокуратури області.

Зокрема, проведеною прокурором Монастириського району перевіркою встановлено неналежне виконання тимчасовою комісією з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат покладених на неї повноважень, відсутністю контролю за своєчасністю виплати заробітної плати підприємствами-боржниками, не вжиття до них конкретних заходів, що зумовлено формальністю проведених засідань комісії та виконанням її рішень.

З метою усунення виявлених порушень та вжиття дієвих заходів до підприємств-боржників прокурором району внесено подання, за результатами розгляду якого відшкодовано 697 тис. грн. заробітної плати.

Додатково:

Загалом, у поточному році за прокурорського втручання відшкодовано майже 1,5 мільйонів гривень.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.