За втручання прокуратури попереджено незаконне використання понад 7 млн. грн. бюджетних коштів

13 Січ 2014 / 16:08 | Переглядів: 1185

Гроші

Прокуратурою Кременецького району попереджено незаконне використання понад 7 мільйонів гривень при придбанні товарів, робіт та послуг за державні кошти.

Зокрема, прокуратурою Кременецького району встановлено, що комітетом з конкурсних торгів Національного природного парку "Кременецькі гори" розпочато конкурсні торги на здійснення будівництва приміщень для розміщення спеціальної адміністрації зазначеного парку.

Надалі, комітетом з конкурсних торгів уповноважено одну з будівельних компаній як переможця конкурсу на проведення будівельних робіт з ціною договору в сумі понад 7 мільйонів гривень.

Проте, прокурорською перевіркою виявлено невідповідність учасників конкурсу кваліфікаційним критеріям та пропозицій умовам документації конкурсних торгів.

На допущені порушення законодавства у сфері державних закупівель прокурором Кременецького району відреаговано документом прокурорського реагування, за наслідками розгляду якого зазначені конкурсні торги відмінено та притягнуто до відповідальності винну посадову особу.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.