За втручання прокуратури до відповідальності притягнуто майже 150 посадових осіб за порушення у сфері охорони лісових ресурсів

17 Гру 2013 / 07:50 | Переглядів: 1435

екологія

Прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом службової недбалості посадовими особами комунального підприємства одного з населених пунктів Збаразького району.

Обставини провадження:

Встановлено, що внаслідок незабезпечення збереження лісових насаджень посадовими особами комунального підприємства, здійснено незаконну порубку дерев на території парку у одному з населених пунктів Збаразького району.

У результаті, довкіллю спричинено істотну шкоду.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.367 КК України (службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб).

Додатково:

Загалом органам прокуратури області у поточному році у сфері охорони лісових ресурсів розслідувано та скеровано до суду 3 кримінальні провадження. За прокурорського втручання до відповідальності притягнуто 142 посадові особи, відшкодовано майже 100 тисяч гривень. За наслідками наглядових перевірок заявлено позовів на загальну суму майже 200 тисяч гривень.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.