За 8 місяців 2014 року установи Держархбудконтролю зареєстрували 68,8 тисяч дозволів на право виконання будівельних робіт

20 Вер 2014 / 12:48 | Переглядів: 1443

нерухомість будинок ключі будівництво

В січні-серпні 2014 року Державна архітеткурно-будівельна інспекція України і територіальні інспекції зареєстрували 68,8 тис. документів декларативного та дозвільного характеру (повідомлення, декларації, дозволи) на право виконання будівельних робіт. Лише 3,6 тис. декларацій повернуто надавачам для доопрацювання, оскільки в них виявлені помилки.

Суттєве скорочення випадків відмов громадянам у реєстрації дозвільних документів пов'язане з ефективною роботою консультаційних центрів, які створені ДАБІ України.

Найчастіше громадяни зверталися за дозволами для будівництва споруд ІІ категорії складності (49,6 тис.). Також установами держархбудконтролю зареєстровано документи на будівництво 13,8 тис. об'єктів ІІІ категорії складності. 4,8 тис. виданих дозволів стосуються споруд І категорії, а 134 та 395 документів - IV та V категорій відповідно.

Найбільшу активність в будівництві проявляли мешканці Київської, Львівської, Донецької та Івано-Франківської областей.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.