Янукович ветував закон про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності

12 Кві 2012 / 08:05 | Переглядів: 2211

вето

Президент України Віктор Янукович ветував закон № 9462 про внесення змін до деяких законів України щодо обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Текст пропозицій глави держави до відповідного закону на офіційному сайті ВР відсутній

Закон припускав, що, суб'єктами обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності є страхувальники та інші особи, відповідальність яких застрахована, страховики, Моторне (транспортне) страхове бюро України, що постраждали. Також закон визначав, що страховим випадком є дорожньо-транспортна пригода, що сталася за участю забезпеченого транспортного засобу, внаслідок якої настає цивільно-правова відповідальність особи, відповідальність якої застрахована, за шкоду, заподіяну життю, здоров'ю та / або майну потерпілого.

Закон встановлював, що страхова сума - це грошова сума, в межах якої страховик зобов'язаний провести виплату страхового відшкодування відповідно до умов договору страхування. Розміри страхових сум за шкоду, заподіяну життю та здоров'ю, і за шкоду, заподіяну майну потерпілих, на один страховий випадок і на одного потерпілого встановлюються Уповноваженим органом за поданням МТСБУ.Страхові виплати за договорами обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності обмежуються страховими сумами, які діяли на дату укладення договору і зазначені в договорі страхування.

Нагадаємо, Рада прийняла відповідний закон 15 березня.

Джерело: rbc.ua

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.