Янукович: поліпшення життя вже є, його просто не відчувають

23 Сер 2012 / 06:52 | 1 коментар | Переглядів: 1876

Янукович

Президент Віктор Янукович заявив у середу, що обіцяне ним і його Партією регіонів "поліпшення життя" насправді вже настало, а більшість населення просто ще не відчула цього.

"Ми цього року понад 15 % маємо зростання середньої заробітної плати в цілому по Україні практично за нульової інфляції - тобто наявне реальне зростання доходів людей, і на основі цього, звичайно, поліпшення життя. Але сьогодні переважна кількість населення цього поки не відчула, а чому?.. Тому що не минув час…" - сказав Янукович, виступаючи на зборах господарського активу в Харківській області.

За його словами, як їх цитує агентство "Інтерфакс-Україна", "ми тільки рік прожили, і поки ще люди не відчули цих економічних та соціальних факторів…"

"Це свідчить про те, що ми нашу політику маємо продовжити. Наша політика не має бути короткою або короткостроковою", - додав він.

Партія регіонів і її лідер, Президент Віктор Янукович зазнають останнім часом широкої критики через те, що в Україні за два з половиною роки їхнього перебування при владі так і не було виконане давнє передвиборне гасло цієї сили: "Віктор Янукович та Партія регіонів - покращення вашого життя вже сьогодні!"

Джерело: radiosvoboda.org

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.