Вітання міського голови Тернополя Сергія Надала з нагоди Дня Соборності України

22 Січ 2015 / 11:05 | Переглядів: 2308

Сергій Надал: «Вибори до усіх рад повинні відбутися 25 травня 2014 року»

Дорогі тернополяни, українці, друзі!

Сьогодні - одне з найвеличніших національних свят - День Соборності України. Події 22 січня, які стались 96 років тому, переплітаються з новітньою історією.

Згадаймо минулий рік - на вулицях Києва і по всій Україні триває народне повстання, Революція Гідності, проливається кров патріотів. Сергій Нігоян, Михайло Жизневський, Юрій Вербицький. Сьогоднішній день - це також день їх світлої пам'яті.

Революція завершилась поваленням злочинної влади, але почалось окупаційне вторгнення російських військ. Україна піднялась на боротьбу з загарбником, на війну за власну Незалежність. За Свободу. За Соборну державу всіх українських земель.

Як і 96 років тому, сьогодні у світі відбуваються тектонічні зміни. Як і 96 років тому, поле битви - територія України. Сьогоднішня війна - це війна сил темряви новітнього фашизму і брехні проти сил Добра. Україна повинна перемогти заради власного майбутнього і заради захисту свободи і демократії у всьому світі. Ціна перемоги надто велика. Заради неї ми маємо використати всю нашу зброю. І духовну зброю, бо лише з Богом і Його допомогою переможемо. І нашу єдність - найсильнішу зброю нації перед лицем зовнішнього ворога.

22 січня 1919 року Акт Злуки об'єднав Українську Народні Республіку та Західноукраїнську Народні Республіку в єдину державу. На Софійському майдані у Києві проголошено об'єднання українських земель у соборну державу. Це одна з найбільш знакових і світлих подій української історії. Давайте у цей день і на майбутнє ми будемо єдині. Будемо єдині - переможемо!

Слава героям майдану і українським воїнам! Слава і честь, вічна пам'ять і вдячність поколінням українців - людей різних політичних поглядів, національного походження, мови і віри, - які віддали своє життя за єдину, соборну, незалежну Україну!

Слава Україні!
З повагою,
міський голова Тернополя Сергій Надал

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.