Вітання міського голови Тернополя Сергія Надала з нагоди 20-ї річниці заснування Благодійного фонду «Карітас»

06 Гру 2014 / 15:27 | Переглядів: 2199

Надал Сергій святкові вітання

Шановні працівники Фонду, волонтери, благодійники!

Вчора ми відзначали день волонтера. І саме цього року ми відчули справжню вагу і значення справжньої благодійності, яка твориться безкорисними і натхненними добром людьми. Так як Революція Гідності розбудила приспані національні почуття в українців всієї України, так і життєві потреби Майдану, Армії, поранених, потребуючих розбудили в українцях бажання безкорисливо жертвувати власні гроші, працю і час, займатись волонтерством і благодійністю.

Але подібна праця не почалась минулого року, вона крок за кроком робилась багатьма людьми вже давно. Тернопільський Благодійний фонд "Карітас" 20 років займається допомогою різноманітним категоріям потребуючих наших городян. І Карітас став до певної міри синонімом до слів "благодійність", "волонтерство" і "допомога".

Діяльність Карітасу різноманітна і всебічна. Вона охоплює не лише задоволення потреб виживання потребуючих категорій населення - забезпечення їжею і одягом. А також - потреби різностороннього розвитку і самовдосконалення. Це вивчення іноземних мов, спорт, мистецтво, робота з молодими матерями, молодіжними громадськими організаціями тощо.

Дякую Карітасу за справжнє партнерство під час подій Майдану. Дякую за постійну участь у житті міста. Ваша допомога є реальною, відчутною і потрібною Тернополю. Дякую за Вашу щоденну працю. Дякую отцю Андрію Марчуку, директору Благодійного фонду і всім співробітникам, волонтерам, благодійникам фонду. Дякую від всієї громади міста. Зичу вам усім здоров'я і щедрих Божих ласк на щоденну працю!

З повагою,
міський голова Тернополя Сергій Надал

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.