Відбулася друга сесія Тернопільської молодіжної міської ради

14 Гру 2012 / 12:49 | Переглядів: 2004

Шимків Любомир молодіжний мер

У понеділок, 10 грудня, відбулася друга сесія Тернопільської молодіжної міської ради (ММР) ІІ скликання. Основними питаннями були формування плану роботи та визначення пріоритетних завдань на 2013 рік.

Депутати ММР зійшлися на тому, що насамперед потрібно визначити найбільші проблеми молоді і відповідно до них формувати стратегію розвитку молодіжного руху у Тернополі на наступні 5 років. Тому упродовж тижня депутати ММР проведуть моніторинг проблем та на їх основі вироблять стратегію роботи ММР.

"На наступній сесії ММР, яка відбудеться 24 грудня, ми плануємо представити проект стратегії розвитку молодіжного руху у м. Тернополі та проект оновленого молодіжного порталу www.molod.te.ua, - розповідає молодіжний мер Любомир Шимків. - Хочемо в новий 2013 рік увійти уже з чітко визначеним планом роботи.

Засідання виконкому ММР відбудеться 17 грудня в сесійній залі ТМР. Запрошуються гості та представники ЗМІ.

Інтерв'ю з молодіжним мером Тернополя Любомиром Шимківим читайте на 7 сторінці.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.