Василь Габор: "Найголовніше, що нам вдалося зробити – це надати людям прихисток, дах над головою, зробити усе можливе, щоб вони почувалися, як удома"

29 Вер 2014 / 15:12 | Переглядів: 2901

Габор Василь ВО Свобода

19 вересня 2014 року Шумська районна організація ВО "Свобода" разом з керівником Василем Габором відвідали людей, що приїхали із зони антитерористичної операції з міста Волновахи. Свободівці забезпечили переселенців усіма необхідними речами для проживання, а саме продуктами харчування, засобами особистої гігієни, медикаментами, теплим одягом, та, найважливіше - надали місця для проживання у селі Сураж, Шумського району.

"Найголовніше, що нам вдалося зробити - це надати людям прихисток, дах над головою, зробити усе можливе, щоб вони почувалися, як удома. Якщо не лише наша, але й инші організації робитимуть таку маленьку, проте надважливу справу, то нам удвічі, а то й втричі легше буде вирішувати проблеми переселенців. Ми - українці, тому повинні допомагати один одному, адже у біді та перемогах гартується сила, витримка і віра у краще майбутнє! " - підкреслив свободівець, голова Шумської районної організації ВО "Свобода" Василь Габор.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.