В Тернополі відкрили перший в Україні «Осередок здорового дозвілля»

17 Вер 2012 / 15:05 | Переглядів: 2455

Осередок здорового дозвілля

Проект "Осередок здорового дозвілля" відкрили в парку "Топільче" у Тернополі. Розроблений з ініціативи Благодійної фундації "Відкриті серця України", проект спрямований на задоволення потреб суспільства у фізичному розвиткові. Його метою є створення загальнодоступних, комфортних і безпечних умов для занять фізкультурою та спортом.

"Особливістю проекту є його універсальність. "Осередок здорового дозвілля" - це комплекс вуличних споруд, який дозволяє одночасно та змістовно проводити своє дозвілля у Тернополі батькам та їхнім дітям, молоді та людям похилого віку. Відкриття такого центру в Тернополі є досить актуальним, адже 2012 рік в Україні проголошено Роком спорту та здорового способу життя. Після анонсування проекту 1 березня 2012 року в Києві, Фундація звернулася до усіх обласних центрів України з пропозицією долучитися до проекту. Тернопіль один із перших підтримав ініціативу Фундації. В результаті 11 квітня 2012 року з фундацією було укладено відповідний меморандум про співпрацю", - зазначив міський голова Сергій Надал.

Комплекс "Осередок здорового дозвілля" включає майданчик для занять вуличним фітнесом, ігровий майданчик для дітей та зону для відпочинку, де можна перекусити, переглянути пресу, почитати книгу та взяти напрокат спортивний інвентар.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.