В «Об’єднанні парків» – новий керівник

27 Вер 2012 / 12:06 | 1 коментар | Переглядів: 2749

Романюк Василь

Нового очільника КП "Об'єднання парків" представили колективу у День Воздвиження Чесного Хреста, 27 вересня. Урочисте знайомство відбулося за участі працівників підприємства, начальника управління культури та мистецтв міськради Олександра Смика, заступника міського голови Леоніда Бицюри.

Представив нового директора "Об'єднання парків" його майбутнім підопічним заступник міського голови Леонід Бицюра. Відтепер парками в місті з 1 жовтня 2012 року керуватиме інженер з тридцятирічним стажем Романюк Василь Іванович.

"Міська рада ставить перед колективом "Об'єднання парків" чимало непростих завдань, які постійно ретельно виконуються. Цьогоріч успішно пройшов у Тернополі чемпіонат світу з водно-моторного спорту, який відбувався виключно на території парку Шевченка. Парки відіграли роль обличчя нашого міста в цілому. Наступний рік - це рік нових, ще більших завдань, потрібно постійно піднімати планку - це вимагає від нас зосередженості та наполегливості. Сьогодні я представляю вам нового керівника. Василь Іванович Романюк - людина з досвідом, має технічну освіту, 30 років досвіду та значну практику в питаннях благоустрою. Міська рада постійно намагається відстоювати інтереси "Об'єднання парків". Дякуємо усім працівникам підприємства за плідну роботу, яку ви сумлінно виконуєте з дня в день. Впевнений, що позитивні зрушення, які розпочалися за попереднього керівника, надалі будуть продовжуватися і вдосконалювати парки й наше місто", - зауважив Леонід Бицюра.

За словами заступника міського голови, перед "Об'єднанням парків" стоятиме завдання збільшити кількість об'єктів, які приносили б прибуток. Це не лише покращить матеріальний стан підприємства, а й допоможе збільшити надходження до міського бюджету.

Колектив щирими оплесками зустрів нового керівника.

"Перед нами стоїть ряд завдань, пов'язаних з тим, щоб став і парки мали відмінний вигляд. Впевнений, що між нами буде взаєморозуміння і наполегливість, щоб вимоги, які ставляться перед нами, були виконані. Будемо робити все можливе, щоб підприємство заробляло на себе. Спільними зусиллями ми досягнемо успіхів", - переконаний Василь Романюк.

Джерело: rada.te.ua

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.