Учасникам Національного прес-клубу реформ, який провела АМУ, презентовано Урядову комунікаційну платформу #єдинийголос

18 Гру 2017 / 06:27 | Переглядів: 2668

Учасникам Національного прес-клубу реформ, який провела АМУ, презентовано Урядову комунікаційну платформу #єдинийголос

12 грудня близько 100 журналістів регіональних ЗМІ відвідали Будинок Уряду. Для них було організовано екскурсію будівлею та презентовано урядову комунікаційну стратегію #єдинийголос. Заходи відбувалися в рамках Національного прес-клубу реформ "Децентралізація: підсумки та досягнення 2017 року, завдання на наступний рік", який проведено в рамках проекту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
В урядовому прес-центрі представники регіональних медіа зустрілися з народним депутатом Вадимом Денисенком, який є представником Уряду у парламенті.
Також перед журналістами виступив Державний секретар Кабінету Міністрів України Володимир Бондаренко.
"Державна служба готова до змін. Ми розпочали цей процес з метою, аби змінити підхід - щоб державні службовці хотіли кращого для людей, а не лише для себе. Особливо приємно, що до цієї реформи хочуть приєднатися молоді кадри, сповнені бажанням щось змінити", - підкреслив Володимир Бондаренко.
За його словами, зараз державні службовці стаютьвідкритішими, і не лише в своїй роботі, а й в сприйнятті критики.
"Ми хочемо показати, що ми робимо та як ми робимо. Конструктивна критика ЗМІ у цьому контексті є дуже важливою. Адже дозволить нам зрозуміти, яким аспектам варто приділити особливу увагу. Тому що ми готові змінюватися. На це, в тому числі, є й політична воля Прем'єр-міністра", - наголосив Держсекретар Кабінету Міністрів.
Володимир Бондаренко також нагадав, що зараз відбувається реформа 10 міністерств. Зокрема, змінюється їх структура та функціонал. Проходять конкурси на посади в новідиректорати. "І саме цідиректорати- незначні за кількістю підрозділи - в подальшому і сформують потребу в скороченні структури, в першу чергу, всередині міністерств", - підкреслив Держсекретар Кабінету Міністрів.

Джерело -https://www.auc.org.ua/novyna/uchasnykam-nacionalnogo-pres-klubu-reform-yakyy-provela-amu-prezentovano-uryadovu

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.