У Тернополі «Тролейбус на Комбайновий» - на фінішній прямій!

28 Жов 2017 / 09:08 | Переглядів: 2004

У Тернополі  «Тролейбус на Комбайновий» - на фінішній прямій! 1

Одним з найбільших депутатських здобутків за усі роки - "Тролейбус на Комбайновий" - на фінішній прямій! До здійснення цього досить складного проекту найбільше доклався обранець громади саме від жителів масиву колишніх гуртожитків ТКЗ Іван Сороколіт.

У Тернополі

За словами пана Івана, "Тролейбусна лінія "6-й магазин - вул.Лук'яновича" - один з найбільших (на жаль, небагатьох) інфраструктурних проектів Тернополя 2017-го року:. "КП "Тернопільелектротранс" робить усе можливе, щоб цього річ завершити будівництво контактної мережі. Це дуже радісна звістка як для частини виборців як мого виборчого округу, так і тернополян з усіх мікрорайонів, адже в "промислову зону" щодня на роботу добираються люди з усіх куточків міста".

Перші активні ініціативи тернополян починались ще в 2011-му році. Тоді вже було очевидно,наскільки це довгий і не гарантовано успішний шлях.
Були і збори усіх будинків, і збори підписів під колективними зверненнями, і походи тернополян на прийом до міського голови, і виступи людей на сесії.

Здійснене у цьому напрямку Іван Сороколіт вважає не своїм особистим, а спільним з представниками влади, в тому числі і Сергієм Надалом, та громадою масиву здобутком: "Однозначно це не якась моя одноосібна заслуга. Сергій Надал і депутати почули людей, погодились з важливістю проекту і процес пішов. Доклались і міський голова, і депутати, і депутатська бюджетна комісія (на чолі попереднім головою Ігорем Турським), і директор та колектив КП "Тернопільелектротранс" Андрій Мастюх, і, безперечно, тернополяни, котрі наповнюють бюджет міста. Неймовірно радий, що вдалось!

У Тернополі

А на недалеку перспективу буду просити голову депутатської бюджетної комісії Оксану Яциковську серйозно поміркувати про плани на 2018-й рік продовжити будівництво лінії у село Біла. Розумію, що то непросто. Але вода камінь точить!".


Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.