У Тернополі Народна Рада представлятиме інтереси громади Депутати

27 Січ 2014 / 14:01 | 1 коментар | Переглядів: 1621

депутати мр на сесії

Тернопільської міської ради прийняли рішення про визнання Народної Ради України як колегіального органу, уповноваженого представляти інтереси народу України

У Тернополі заборонили діяльність і символіку Партії регіонів та Комуністичної партії України Депутати звернулися до головного управління юстиції в області з пропозицією зняти з реєстрації міську організацію Партії регіонів та Комуністичної партії України. Окрім того, народні обранці затвердили звернення до членів Тернопільської міської організації Партії регіонів та прислужників діючого режиму

У Тернополі заборонили правоохоронцям використовувати зброю проти громадян Відповідне рішення прийняли депутати міської ради 27 січня. Зокрема, у рішенні йдеться: "Встановити, що на території м. Тернополя не можуть проводитися заходи за участю особового складу Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, інших правоохоронних органів з використанням спеціальних засобів, зброї та військової техніки спрямовані на обмеження прав громадян на проведення мирних зібрань"

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.